Hashimoto. Niedoczynność tarczycy. Prawdy i mity.
Wydanie drugie rozszerzone i zaktualizowane

Dla kogo jest książka?

Książka jest skierowana do każdego pacjenta, który zmaga się z niedoczynnością tarczycy lub chorobą Hashimoto. Ma być zrozumiała dla laika, z terminologią medyczną ograniczoną do niezbędnego minimum. Jest to pozycja dla osób, które swój los zawierzają współczesnej profesjonalnej medycynie i chcą być dobrze zorientowane na temat swoich schorzeń.

Nie musisz czuć się źle

Czego dowiesz się z książki?

Patologie tarczycy to plaga naszych czasów. Są odpowiedzialne za wiele dolegliwości, które skutecznie pogarszają funkcjonowanie organizmu i sprawiają, że czujesz się źle. W książce znajdziesz wytyczne dotyczące postępowania w chorobie Hashimoto i niedoczynności tarczycy, wskazówki potrzebne do  interpretacji badań laboratoryjnych. Dowiesz się jak im zapobiegać i w praktyczny sposób radzić sobie w codziennym życiu. Zrozumiesz mechanizmy, które je powodują oraz dlaczego nie każda terapia jest dobra dla Ciebie. Przyswoisz wiedzę o lekach i suplementach, a także zasadach doboru właściwej diety i aktywności fizycznej. Lepiej poznasz swój organizm. Nauczysz się rozróżniać przekłamania i mity licznie rozpropagowane ostatnimi czasy w internecie.


Popraw swój stan zdrowia i pozbądź się dolegliwości i poczuj się dobrze!  

doktormagda, tarczyca, nadczynność, wstrząs, hormony, zdrowie, endokrynologia, tsh

Sprawdź spis treści

Idealna na prezent

Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, o której wiesz, że cierpi na zaburzenia tarczycy, to książka ta świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Możesz podarować ją bliskiej Ci osobie. Zachęcam Cię do zakupu w zestawie z innymi produktami, dzięki czemu skorzystasz z lepszej ceny, niż w przypadku pojedynczych produktów.

Kim jestem?

Magdalena Jagiełło. Jestem lekarzem endokrynologiem o wieloletnim doświadczeniu klinicznym. W sieci działam pod nazwą Doktor Magda. Od 2014 roku popularyzuję wiedzę medyczną na łamach bloga doktormagda.pl oraz Facebooku i Instagramie, a od niedawna również na You Tube.  Przybliżam czytelnikom endokrynologię, zaburzenia hormonalne, z naciskiem szczególnie na choroby tarczycy oraz zaburzenia metaboliczne (m.in. insulinooporność). Piszę głównie o zdrowiu i problemach medycznych, w przystępny sposób. Zajmuję się również edukacją. Jestem autorką książek stworzonych specjalnie dla pacjentów. Podaję rzetelne informacje o zdrowiu.

Posiadam specjalizację z dziedziny endokrynologii oraz z chorób wewnętrznych, certyfikat USG, podyplomowe studia z prawa medycznego, zajmuję się również medycyną antyaging (przeciwstarzeniową).  Prowadzę kursy i szkolenia z dziedziny endokrynologii.


Prywatnie mama dwójki dzieci, fanka gotowania, dobrych książek i narciarstwa, a w wolnym czasie amatorka rodzinnych podróży. 

Zobacz opinie czytelników

Do każdej książki dołączamy voucher zniżkowy na badania w ALAB laboratoria

-15% na badania:

TSH
Wolna trijodotyronina (Ft3)
Wolna tyroksyna (Ft4)
P/c antytyreoglobulinowe (ATG)
P/c przeciw peroksydazie tarczycowej (ATPO)
Selen
Jod w moczu

Dodatkowe -5% na pakiety badań:

Pakiet tarczycowy (TSH, Ft3, FT4)
Pakiet tarczycowy rozszerzony (TSH, Ft3, FT4, ATPO, ATG)
Pakiet tarczycowy kompleksowy 
(TSH, FT3, FT4, ANTY-TPO, ANTY-TG, TRAB,
selen w surowicy, jod w moczu)

Książka

67
  • Książka “Hashimoto. Niedoczynność tarczycy. Prawdy i mity.”

Zestaw

Standard
291
177
  • Książka “Prosto o tarczycy. Hashimoto i inne choroby.”
  • Książka “Hashimoto. Niedoczynność tarczycy. Prawdy i mity.”
  • Dostęp do 4 webinarów
Popularny

Zestaw

Premium
487
297
  • Książka “Prosto o tarczycy. Hashimoto i inne choroby.”
  • Książka “Hashimoto. Niedoczynność tarczycy. Prawdy i mity.”
  • Dostęp do 4 webinarów
  • Piórnik- zestaw 5 eleganckich ołówków “Celebruj chwilę”
  • Srebrna zawieszka z łańcuszkiem “Motylek”