You are currently viewing Minął nam roczek! Zaczynamy podbijać świat, czyli wysyłka zagraniczna ;)
transport, wysyłka zagraniczna, hashimoto, tarczyca, doktormagda, książka, świat

Minął nam roczek! Zaczynamy podbijać świat, czyli wysyłka zagraniczna ;)

Przyznam się Wam, że gdy postanowiłam założyć sklep i wydać książkę, nie myślałam nawet o takiej perspektywie, że będziecie chcieli zamawiać ją za granicę. Dlatego też długo tej funkcji nie było.

Byłam i jestem początkującym wydawcą i wszystko było dla mnie nowe- zakładanie sklepu, wybór papieru, kolorów, wielkości książki, korekty, składu, okładki, oraz gratisów, które postanowiliśmy dołączyć w przedsprzedaży. Potem rozważaliśmy opakowanie i firmę przewozową oraz przelewy online… Popełniliśmy trochę pomyłek, nie wszystkie wybory były idealne, uczyliśmy się na własnych błędach. Nie udało by się bez pomocy życzliwych osób. A nasze dzieci zobaczyły jak wygląda cały proces od podstaw i do perfekcji opanowały składanie pudełeczek i drukowanie paragonów 😉

Teraz jesteśmy zadowoleni i dumni z wykonanej pracy i planujemy rozwój naszego rodzinnego wydawnictwa. Minął ponad rok istnienia firmy. Dziękuję Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie i nasze wydawnictwo zamawiając książkę. Cieszę się, że spełnia Wasze oczekiwania i że ją polecacie. Cieszę się na każdą miłą opinię, która do mnie dociera.

Udało się zorganizować następny etap- jest to przesyłka zagraniczna, o którą od dawna upominało się sporo osób.

Od trzech miesięcy ta opcja jest włączona i dzięki temu mamy ją przetestowaną. Wymaga od nas większego nakładu pracy a od kupującego większej cierpliwości. Wysłaliśmy już paczki do wielu krajów Europy i okazało się, że niestety czas ich dostarczenia bywa różny. Odbiorca z Niemiec potrafi otrzymać paczkę już po kilku dniach, natomiast ten z Włoch lub Wielkiej Brytanii może czekać nawet i miesiąc. Nie mamy pojęcia dlaczego tak jest. Niestety możliwość śledzenia przesyłki na stronie Poczty Polskiej kończy się w momencie przekazania jej operatorowi danego kraju więc bywa, że przez długi czas nie wiemy co się z nią dzieje. Jest opcja wyboru kraju, gdzie można śledzić jej dalsze losy, jednak często przez długi czas nie pojawiają się tam żadne informacje. Dlatego dziękujemy wszystkim tym, którzy poinformowali nas o otrzymaniu swojej paczki. Pocieszające jest też to, że jak do tej pory wszystkie dotarły do adresatów.

Jak zamawiać za granicę?

Podczas składania zamówienia na stronie sklepu jest możliwość wyboru kraju innego niż Polska i wtedy zmienia się cena przesyłki. Wiem, że nie jest najtańsza, ale można dogadać się z kimś i wspólnie zamówić razem dwie książki. Pamiętajcie by podać szczegółowe i aktualne dane teleadresowe, najlepiej z numerem telefonu, koniecznie zawierającym na początku numer kierunkowy. To ostatnie ułatwia odnalezienie adresata przez doręczyciela w przypadku problemów z doręczeniem.

Jeśli macie kłopoty z przelewem zagranicznym, tutaj podaję dodatkowo dane, które mogą być do tego potrzebne:

Numer konta:

50 1140 2004 0000 3102 7816 4374

Numer rachunku IBAN

PL50 1140 2004 0000 3102 7816 4374

Numer BIC/SWIFT

BREXPLPWMBK

 

 

Dodaj komentarz