You are currently viewing Mamy cztery latka! Kiedy to minęło?!

Mamy cztery latka! Kiedy to minęło?!

Kochani! Właśnie niedawno minęły 4 lata od kiedy wrzuciłam pierwszy post na bloga. Sam fakt, że zaczęłam pisać, spowodowały Wasze pytania zadawane mi na wizytach oraz w mediach społecznościowych. Postanowiłam wtedy wyjaśnić kilka zagadnień, tak by były dostępne dla wszystkich w internecie. Wybrałam formę bloga bo stwierdziłam, że tak będzie najprościej dla mnie a bardzo przystępnie dla Was. Zaczynając nie spodziewałam się, że tak się to rozwinie. Nie sądziłam, że po kilku latach wciąż będę pisać, a codzienność przynosić będzie coraz to nowe tematy i zagadnienia. Blog ewaluował, zmieniał się, często pod Waszym wpływem.

W międzyczasie pojawiły się inne możliwości edukacji i wsparcia takie jak szkolenia dla pacjentów i dietetyków, artykuły w czasopismach, konferencje, udział w audycjach radiowych i telewizyjnych. Tematów wciąż mam nadmiar, a czasu nadal zbyt mało 😉

Dzięki blogowi poznałam mnóstwo wspaniałych osób, od których otrzymałam wiedzę i wsparcie w jego prowadzeniu. Dziękuję im za wszystkie rady i wskazówki techniczne.

Nauczyłam się pisać newsletter, na który gorąco Was zapraszam, obsługiwać bloggera oraz wordpressa, obrabiać zdjęcia i filmy (na medycynie tego nie uczą ;), a to nie jest moje ostatnie słowo! Niedługo ruszą nowe inicjatywy (jestem pewna, że Wam się spodobają), ale na razie sza!

Tym wpisem chciałam podziękować Wam za to, że jesteście, że razem tworzymy tu coś fajnego, razem się uczymy i rozwijamy.

Wasza drM

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Edyta

  Pani doktor gdzie Pani teraz przyjmuje? W Kaar-medzie nie ma już Pani na liście lekarzy a chciałabym się zapisać na wizytę.

  1. admin

   Przede wszystkim Unicare. To ciekawe, ze nie ma mnie tam na liście.. hmm

   1. Ania

    Właśnie chciałam sie umówić i podobno tylko do 12.12.2018 można próbować, miejsc niestety brak. Na Hlondy sie zapisałam ale dopiero 01.04.2019 😉

Dodaj komentarz