You are currently viewing Aukcja dla WOŚP- pomagamy

Aukcja dla WOŚP- pomagamy

 

Coraz bliżej kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zawsze go wspieram, a w tym roku postanowiłam zrobić to inaczej. Na aukcję wystawiona została moja konsultacja endokrynologiczna wraz z usg tarczycy. Można wspomóc aukcje i do tego skorzystać samemu albo podarować ja bliskiej osobie. Pomyślałam sobie, że to fajniejszy pomysł niż na przykład wspólny obiad 😉

Aukcja mieści się oczywiście na Allegro i zatytułowana jest: Specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna wraz z USG tarczycy, u doktorMagdy :

Na tej aukcji można wylicytować konsultację endokrynologiczną u specjalisty endokrynologa Magdaleny Jagiełło, autorki bloga doktorMagda.

Pani doktor jest jednym za najpopularniejszych endokrynologów w Polsce. Ma wieloletnią praktykę szczególnie w zakresie chorób tarczycy, oraz zaburzeń metabolicznych (insulinooporność, hiperinsulinizm), oraz znakomite opinie. Aby pomagać i edukować pacjentów prowadzi także medycznego bloga doktorMagda (https://doktormagda.pl/)

Pracuje w Warszawie i tam też istnieje możliwość odbycia konsultacji, w Przychodni Unicare, na warszawskim Wilanowie.

Wizyta może odbyć się w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2018 r. do uzgodnienia z rejestracją Unicare (508-340-272). Dla zwycięzcy aukcji możliwość dopisania poza kolejnością.

 

 

Link do aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/specjalistyczna-konsultacja-endokrynologiczna-usg-i5682991

Dodaj komentarz