You are currently viewing Wasze pytania do specjalistów! Nowy cykl!

Wasze pytania do specjalistów! Nowy cykl!

Jak wspomniałam na fb, zaczynam nowy cykl- pytania do specjalisty. Ponieważ organizm to całość, nie można rozpatrywać wszystkiego w kontekście jednego narządu i często zdarza się, że dolegliwości wymagają konsultacji lub leczenia również innych specjalistów. Postanowiłam zapraszać cyklicznie zaprzyjaźnionych lekarzy do podzielenia się swoją wiedzą.

Część pytań będę pewnie podsuwać sama, opierając się na doświadczeniu zawodowym, czym interesują się albo co nurtuje moich pacjentów. Natomiast pełne pole do popisu daję Wam- pytajcie o co chcecie. Przed wywiadem będę umieszczać informacje na facebooku o tym z jakiej dziedziny specjalista będzie naszym gościem.

Pierwszym, którego zaprosiłam będzie anestezjolog. Tu lista pytań jest już zamknięta. W dalszej kolejności zaprosimy na pewno psychiatrę, ginekologa, ortopedę, rehabilitanta, może też ortodontę albo chirurga szczękowego i neurologa? Nie wiem jeszcze w jakiej kolejności. Wcześniej będę umieszczać informacje na fb, że zbieramy pytania. Dodam tylko, że nie chodzi tu o konsultację konkretnych przypadków- od tego są wizyty lekarskie a nie internet. A teraz zabieram się do wyciągania informacji z naszego pierwszego rozmówcy!

 

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Mateusz

    Super inicjatywa, poszerzanie wiedzy medycznej to zawsze dobry pomysł.

  2. Kasia

    Ja chciałabym się dowiedzieć jakiego postępowania wymaga hipoglikemia reaktywna (to podobno jest problem endokrynologiczny, nie diabetologiczny) i czy rzeczywiście na diecie prawdopodobnie trzeba być do końca życia.

  3. Joanna

    Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat zaburzonego przyswajania wapnia w organizmie.Mam osteofity na kręgosłupie,ostrogi piętowe .

Dodaj komentarz