You are currently viewing Macie ochotę gdzieś wyskoczyć i nie martwić się o pogodę? Niedaleko. Dla małych i dużych.

Macie ochotę gdzieś wyskoczyć i nie martwić się o pogodę? Niedaleko. Dla małych i dużych.

Krótka propozycja wycieczki niezależnie od tego, czy pada śnieg, wieje silny wiatr, czy może panują roztopy. W sytuacji niepewnej pogody rodzice małych pociech przeważnie szukając atrakcji wybierają sale zabaw. Jest jednak pewien minus.

Otóż w takich miejscach bardzo łatwo o infekcję. Wtedy z miłego wypadu rodzinnego robi się duży kłopot.

 

Proponuję więc obrać kurs na innego rodzaju rozrywkę. Jak wiedzą obserwatorzy mojego Instagrama, byliśmy ostatnio w dwóch miejscach, które odpowiadają powyższemu opisowi. Pierwsze to kosmiczna wystawa, Gateway to Space, której patronuje NASA. Tu szczegóły. Czynna do 19.03.17r (miała być miesiąc krócej, ale przedłużono ją z uwagi na duże zainteresowanie).

miejsce na Twoje zdjęcie 😉

 

 

Drugie zaś- Galeria Figur Stalowych. Tutaj informacje. Otwarta codziennie (nawet w święta!).

 

Gorąco polecamy obie atrakcje. Z pewnością łatwiej będzie dotrzeć na “kosmiczną” bo znajduje się na ul.Mińskiej, w Warszawie, czyli komunikacja miejska wystarczy. Natomiast “stalowa” zlokalizowana jest w Pruszkowie, a dokładniej, na skupie złomu ( łatwe źródło materiałów do tworzenia figur stalowych), gdzie dostać się bez samochodu może być trudno.

Zarówno dzieci (wiek od 2,5-8 lat) jak i dorośli, mieli świetną zabawę. Na zachętę trochę fotografii, ale najlepiej wybierzcie się tam sami! I jeszcze jedna uwaga- obie wystawy są pod dachem, ale jest tam zimno- ubierzcie się dobrze 🙂 I dajcie znać, jak się podobało- czekam na zdjęcia i komentarze tutaj albo na fb!

 

koktajl z krewetek…hmmm

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Dentech

    Ostatnie zdjęcie trochę przeraża 😉 Ale ogólnie obie wystawy mi się strasznie podobają i jak tylko będę miał trochę wolnego, to się z przyjemnością wybiorę. Te figury zwłaszcza mnie zainteresowały. Dostrzegam tam ulubieńców mojego dziecka, jak Osła ze Shreka czy Pingwiny z Madagaskaru 🙂 No i R2D2! 🙂

Dodaj komentarz