You are currently viewing nowa firma słoikowa

nowa firma słoikowa

Było już o słoiczkach dla dzieci. Ale znalazłam “nowe” warte zauważenia przez Młode Mamy.

Nie znałam wcześniej tej firmy i pokuszę się o stwierdzenie, że wogóle nie jest za bardzo znana.
Natknęłam się na to “jedzonko dla malutkich” przy okazji zakupów w sklepie ekologicznym. 
Zwracam uwagę na “pojedyncze” słoiki- tzn, słoiki z jednym składnikiem, bez “dziwnych” dodatków. Niewielu jest producentów, którzy nie dodają niepotrzebnych wzmacniaczy, smaku, grysików, mączek itp. Tym bardziej myślę, że warto wspomnieć o słoiczkach Holle.
są różne rodzaje

Produkowane są różne rodzaje, ale mnie szczególnie zainteresowały słoiki mięsne, gdyż nie ma wielkiego wvboru tego typu produktów. Dotychczas znalazłam Gerbera- indyka i kurczaka, oraz Sun Baby- wołowinkę i kurczaka. To jest kolejna linia słoiczków mięsnych z wołowinką.
Wygląda toto jak pasztecik i można dodawać do wszystkiego, ew. smarować jak pastą. U mnie się sprawdzało i sprawdza. Również jako dodatkowy składnik do “podrasowania” zupek w których jest dość ubogi % mięska.

wołowinka Holle
Na etykiecie jest napisane, że od 4 miesiaca życia, ale sugerowałabym wprowadzić najpierw kilka warzywek, ziemniaczka, marchewkę, szpinaczek.. (troche się zejdziez tym wprowadzaniem, pewnie z miesiąc) a potem dopiero domieszałabym do jednego z warzyw po 1/3- 1/2 słoiczka miesa.

Smacznego 😉

Dodaj komentarz